Як мені повернути налаштування кольорів сайту назад

Після оновлення теми помінялися кольори. Як мені відновити всі кольори сайту, повернути попередній налаштування шаблону?

З повагою Петро.

Добрий день Петро,

Наскільки я розумію, це питання стосується сайту https://ganar.com.ua

Могли б ви більш детально описати проблему?

З повагою, Роман.
Підтримка aThemes

Доброго здоров’я Роман.

Питання:

  1. Мені прийшло оновлення Sydney Pro 2.0.15 Як мен зберегти всі налаштування сайту після оновлення? Оскільки після оновлення все повертається до початкого стану сайту(кольори змінюються і налаштування теж). Треба наново все налаштовувати.

  2. Порадьте будь-ласка як налаштувати woocommerce на Sydney Pro? Де брати лагіни перевірені і всі детальні налаштування.
    Наприклад я Заходжу на сторінку https://ganar.com.ua/shop-2/ Там є 1 товар вагонка з смереки - переходжу за посиланням https://ganar.com.ua/vagonka-z-smereky/ То в хлібних крихтах немає вже магазину, щоб повернутися назад, а по товарам можна пройтися і вернутися назад а пунту магазин немає (вагонка така, чи вагонка така)??? Що порадите?

  3. І як сполучити головне меню сайту з woocommerce , щоб був один пунт меню ПРОДУКЦІЯ і виділялась в меню і внизу в хлібних крихтах писало або продукція або магазин?

  4. Де я можу перекласти на Українську мову в коді слова - Showing all 2 results коли переходу в низ на товари на сторінці https://ganar.com.ua/vagonka-z-smereky/

Хочу просто зробити повноцінний інтернет магазин, порадьте будь-ласка що краще?

З повагою Петро!

Добрий день Петро,

1. При оновленні теми всі налаштування мають залишатися якщо ви не вносили прямі зміни у файли теми. Чи у вас вони з якоїсь причини збиваються?

2, 3, 4. Створіть, будь ласка, окрему тему для кожного питання. Так буде легше вам допомогти.

З повагою, Роман.
Підтримка aThemes

Вони в мене збиваються, бо я в коді змінював налаштування по кольорам і параметрам пункту меню.
Добре зараз створю різні теми по питанням.

Дякую за швидку підтримку!

Вони в мене збиваються, бо я в коді змінював налаштування по кольорам і параметрам пункту меню.

Тоді не думаю що у вашому випадку можна легко оновити тему, на жаль. Вам потрібно повторно редагувати файли після оновлення. Тому краще користуватися темою-нащадком:
https://developer.wordpress.org/themes/advanced-topics/child-themes/

З повагою, Роман.
Підтримка aThemes