Меню головна сторінка

Підкажіть будь-ласка, який код потрібно написати в css в пункт меню, щоб людина бачила на якій сторінці вона знаходиться чи перебуває?

Доброго дня,

Спробуйте додати цей код CSS у розділі Вигляд → Налаштувати → Додатковий код CSS:

header#masthead nav.mainnav li.menu-item.current-menu-item a {
    color: #d93;
}

До речі, пропоную ознайомитися з документацією теми Sydney Pro тут (якщо ви ще цього не зробили):
http://docs.athemes.com/category/14-sydney-pro

З повагою, Роман.
Підтримка aThemes

На жаль цей код не працює.

Десь на форумі була тема про пункти меню, як виділити текст і фон меню коли людина перербуває на тій чи іншій сторінці сайту www.vagonka.space. І там був код CSS написаний Вашими співробітниками. Не можу ніяк його знайти на форумі.

З повагою Петро.

Там був код і для десктопової версії сайту і для мобільної версії теж.

Я щойно глянув на ваш сайт знову і побачив що код все ж таки працює:

Якщо ви ще хочете інший фон і задіяти це все на мобільному меню також, спробуйте цей:

header#masthead li.menu-item.current-menu-item a {
    color: #d93;
}

header#masthead li.menu-item.current-menu-item {
    background-color: rgba(255, 255, 255, 0.2);
}

З повагою, Роман.
Підтримка aThemes

1 Like

Велике вам Дякую. Я дописав код ! important. Щоб воно відображалось на кожній сторінці, де буде користувач. Проте не працює цей код на пункт меню ВАГОНКА(з під пунктами) і так дальше. Оскільки коли корустувач переходить на вагонка - вагонка з липи, виділяє тільки пункт під-меню вагонка з липи, а ВАГОНКА не виділяє іншим кольором.

Дякую за швидку відповідь!
З повагою Петро!

Який можна додати CSS код, щоб виділявся розділ і під пункт меню одночасно? наприклад як на моєму сайті http://www.vagonka.space ПУНКТ МЕНЮ РОЗДІЛ ВАГОНКА - ПІД ПУНКТ МЕНЮ ВАГОНКА З ЛИПИ одночасно?

З повагою Петро.

Доброго дня,

Добре, схоже вам потрібно міняти тільки фон, так як колір ви залишили білим. Спробуйте цей код (але видаліть попередні):

header#masthead li.menu-item.current-menu-item,
header#masthead li.menu-item.current-menu-item a,
header#masthead li.menu-item.current-menu-parent,
header#masthead li.menu-item.current-menu-ancestor {
    background-color: #006200 !important;
}

З повагою, Роман.
Підтримка aThemes

1 Like

Працює ідеально. Дякую, Романе!

Чудово! Будь ласка :slight_smile: